latvijaspirts.lv
      
2020. gada 24. janvāris
Atgriezties uz sākuma lapu>>>
Visit our sauna festival 2010
Programme of festival
Летний фестиваль Латвийская баня 2010
Siguldas folkloras kopa Senleja
Десант литовских баньщиков - Lietuviškos pirties bičiulių draugija
Водно оздоровительный центр Druskininkai Aquapark
Latvijas pirtnieki - Латвийские банщики - Latvien sauna specialist
Pirtis - Viesu mājas - Бани - Гостевые дома - Sauna - Guest houses
Roberts Kacars un Daira Kiļupe
Austrumu medicīna - Восточная медицина
Baltijas SPA asociācija
Lēveri piedāvā! Augu tvaika koka lādi!
Anita Ločmele - Piekūnu pirts
Danuta Kiopa - astroloģe
Anna Lutere - pērties var ne tikai pirtī...
Georgs Celitāns un kolēģi
Roberts Grīslis - Ajūrvēdas pirts - Аюрведическая баня
Чырва Николай - остеопат (St. Pēterburga)
Pirts Aronijas
Izšūti dvieļi
Pirts cepures no Beverīnas
Moiru nams
Foto galerijas - Vasaras festivāls 2009
Algo SPA Baltic - THALAC profesionālā kosmetoloģija
Baldones dūņas pirtī un veselībai
Ziedonis Kārkliņš - dziednieks
Pēteris Ošiņš - astroloģija, ajūrvēda, Cigun
Stenders - skaistukopšanas produktu līnija
Natalja Jalagonija - мастер массажа
BB Factory - radošās darbnīcas
Lauvas sirdsklubs
Ziede EVIJA
Edītes Bēvaldes filcēšanas darbnīca
Daktera Tereško tējas
Latakva International 1600
Informatīvie atbalstītāji
FOTO galerija 30. jūlijs, 2010
FOTO galerija 31. jūlijs, 2010 Viesu diena
FOTO galerija 1. augusts, 2010
Festivāla programma
Danuta Kiopa - astroloģe

30. un 31. jūlijā no plkst.:13:00

Danuta Jūsu uzmanībai piedāvās!

 • Lekcija - diskusija Zvaigžņu čuksti - iespēja vai nolemtība
 • Lekcija - Veselības recepte dzimšanas datumā
 • Individuālas konsultācijas 45 min. - Tavu iespēju prezentācija

Tālr.: +371 2 9453973
E-pasts: danuta@piekuni.lv
Praktizē individuālu un pāru
astroloģisku konsultēšanu.

Kādos gadījumos varu palīdzēt
es kā astrologs?

Personības rakstura izpratnē;
Psiholoģiska rakstura
problēmsituācijās;
Saskarsmes problēmās - partnerībā,
vecāku - bērnu starpā, kolektīvā,
starp paaudzēm;
Vārda atbilstības jautājumos gan
cilvēkam, gan firmai;
Gada horoskops (no dzimšanas
dienas līdz dzimšanas dienai);
Profesijas izvēlē;
Pasaules izpratnē.
Kā notiek konsultācija?
Jūs piezvanāt vai atsūtāt e-pastu un
mēs vienojamies par tikšanās laiku
un vietu. Klātienes saruna ilgst
vismaz divas stundas, kuras sākumā
Jūs darāt man zināmu savu dzimšanas
gadu, datumu, mēnesi, laiku - stundās
un minūtēs, cik zināt un vietu, kur
esat dzimis. Ja nav zināms dzimšanas
laiks, tad jūs mināt notikumus dzīvē,
pēc kuriem retificē dzimšanas laiku.
Ja ir skaidri formulēts jautājums –
sesijas laiks var būt arī ½ vai 1stunda.
Konsultācijām iespējams izmantot
arī Skype sesiju, tālruni vai e-pastu.
Ja gribas ko nopietnāku:
Divas stundas garas sarunas par
astroloģijas un/vai Dzīvās Ētikas
Mācības tēmām ar auditoriju;
Astroloģijas interesentu nodarbības;
Izbraukuma nodarbības.

Savstarpējā mijiedarbība pēc Austrumu gadu horoskopiem

Lai kāda arī būtu divu personu mijiedarbības svēra, veids vai raksturs, ilgstošu (vairāk par gadu) attiecību gadījumā jārēķinās ar noteiktu to izpausmes raksturu. Savu un partnera dzimšanas gada kustoni Jūs varat atrast "astrologi.lv" un attiecību klasifikācijas atslēgas vārdu - tabulā. (s - saimnieks konkrētajai zīmei un k - kalps) Minētais vecums pie attiecību raksturojuma vairāk norāda uz to dabu, kā uz personu vecumu. Zinot savu dabu iespējams izvēlēties sev atbilstošākās attiecības - radošajiem - romantiskās, loģiskajiem - līdzvērtīgās. Arī domājot par sadarbības jomu, iespējams veidot noteiktus kontaktus. Bet ja tās ir radniecīgas saites, kuras izvēlas pirms Dzīves, tad vismaz zināsit ar ko rēķināties. Esiet laimīgi!

Vektoriālās attiecības.
To pamatā saimnieka un kalpa attieības. Saimnieks ir Kalpa neapzinātais, mistiskais ideāls. Tādēļ Saimniekam tiek piedots viss. Lai cik pārāks par Saimnieku būtu Kalps, nonākot vektora attiecībās, Kalps ir tikai pjedestāls, uz kura pakāpties Saimniekam, lai kļūtu stiprāks, gudrāks, veiksmīgāks. Kalps šo pjedestālu ceļ brīvprātīgi, ar mīlestību, dievināšanu un skaudrām ciešanām. Lai kādi arī būtu Kalpa talanti un spējas, Saimnieks nekad tos neredz un par katru cenu cenšas pārveidot Kalpu par "labāku cilvēku". Iespējama amorāla Saimnieka attieksme pret kalpu, bet arī Kalpa visu piedošana Samniekam ir amorāla. Vektoriālajās attiecībās cilvēks pazaudē sevi, savu pārliecību un morāles normas. Vektoriālās attiecības starp vīrieti un sievieti 90% gadījumu ir "liktenīgā mīlestība", neizskaidrojama kaisle. Bieži izeju no šīm attiecībām iesaistītie meklē sānsoļos vai alkoholā. Vektoriālās attiecības dod nozīmīgi daudz gan saimniekam, gan kalpam, bet par to spriest iespējams vienīgi esot ārpus tām. Tomēr iespējams arī nodzīvot dzīvi Vektoriālajās attiecībās. Tas ir vieglāk, ja partneriem ir liela gadu starpība vai tās izveidojas brieduma gados. Vieglāk ir arī situācijā, kad kalps ir sieviete. Speciālisti iesaka atturēties no panikas. Novērtēt Saimnieka reālo varu pār Kalpu un vektora attiecību varu pār iesaistītajiem. Saimniekam vienmēr ir taisnība - taisnība savās, apkārtējo un pārsvarā arī Kalpa acīs. Tāpēc lieki kaut ko pierādīt vai pret kaut ko cīnīties. Gaidīt ko labāku šajās attiecībās ir lieki.

Romantiskās attiecības.
Raugoties no dzīves gājuma pozīcijas, īstais laiks šīm attiecībām ir līdz 30. gadiem. Šo attiecību pamatā ir romantika, tās dod cilvēkam spārnus, radošo dzirksti. Dzeja, gan rakstīta, gan citēta, randiņi, mīlestības SMS, mīļas dāvaniņas, ziedi - bez šiem niekiem romantiskās attiecības mirst. Radītāja un mūzas attiecības. Šādas attiecības jāsargā no ikdienības, finanšu grūtībām un apkārtējo iejaukšanās. Veiksmes pamats ir noslēpumainības saglabāšana starp partneriem. Attālums šajās attiecībās ļauj saglabāt ideālu partnera oreolu. Īpaši raksturīgas padsmitnieku gados un reti saglabājas, ja nākas saskarties ar naudas un sadzīves grūtībām. Ikdienas pelēkums provocē savstarpējus apvainojumus un nervozu spriedzi. Šīs ir attiecības, kurās netīri trauki, deguna urbināšana vai nagu graušana var sabojāt visu. Saudzējiet iegūtos "spārnus" ar kopējiem ceļojumiem, pastaigām, filmu vakariem un romantiskām vakariņām, paslēpjot otram zobu bakstīšanu, tvaika nolaišanu un citas prozaiskas un cilvēciskas izpausmes.

Ligzdas attiecības.
Visvairāk sastopams vecumposmā starp 30 un 40 gadiem. Dabiskākās no attiecībām, par kurām mēdz teikt - saprotas bez vārdiem (šajās attiecības klusēšana ir zelts), tikko iepazinušies, bet kā 100 gadus būtu pazīstami. Attiecības izveidot šai gadījumā nav māksla - māksla ir tās saglabāt. Ligzdas attiecību pamats ir mājas, ģimenes rūpes, bērnu audzināšana. Rūpes par saimniecību nostiprina ģimeni. Pārī ligzdas attiecības ir miera osta, kur atgriezties pēc darba steigas un stresa. savstarpējās komunikācijas pamatā ir sarunas par kopējo saimniecību, bērniem, katram savu darbu un pagātni. Ligzdas attiecībās pamanāmi tiek respektētas vīrieša un sievietes lomas. Svarīgi, lai katram no ligzdas attiecībās iesaistītajiem saglabātos privāto pasākumu joma. Šo attiecību ienaidnieki - psiholoģiskas sarunas par savstarpējām attiecībām, kopīgs bizness (atskaitot mierīgu mājsaimniecību - brīvdienu māju vai ko tamlīdzīgu), strīdi. Komunālajā dzīvoklī vai kopmītnes istabiņā šādām attiecībām būs grūti. Reizēm partneri no mierīgajām ligzdas attiecībām atrod mirķļa pārmaiņas romantiskos piedzīvojumos vai dienesta romānos, lai pēc tam atgrieztos savā miera ostā. Varbūt kādu galvu reibinošu piedzīvojumu abiem kopā?

Līdzvērtīgās attiecības.
Pēc 40 dzīves gada, kad gribas paspēt vēl savu darbu realizēt. Ja jUs meklējat vienlīdzību attiecībās, meklējiet līdzvērtīgās attiecības. Šajā gadījumā jābūt jomai, kurā abi esat vienlīdz zinoši, aktīvi un aizrautīgi. Ja satikāties dejojot, tad, lai deja pavada jūs arī turpmāk. Svarīgs pamats šīm attiecībām ir intelektuāla partneru mijiedarbība. Visa redzētā, dzirdētā, sajustā, piedzīvotā, sapņotā pārrunāšana, apspriešana, izvērtēšana. Tai pat laikā aizliegts apspriest un pievērst uzmanību tēmām ārpus loģikas - privātos ieradumus, manieres, raksturu. Ar vien tiek meklētas jaunas kopējas intereses un nodarbes. Šajās attiecībās pārī bērni var arī izpalikt.

Garīgās attiecības.
Nopietniem cilvēkiem, kad dzīves trakums pāri. Ceļš uz garīgajām attiecībām ir visgrūtākais, ilgākais un vistrauslākais. Grūti atrast kopēju valodu un vienotas intereses, jo piemīt atšķirīgs domāšanas tips. Vajadzīgs ilgs pielāgošanās laiks un izturību prasošs gara pārveides darbs, lai rastu vienotību pārī. Romantika šājā mijiedarbībā skar prātu. Garīgās attiecības ietver sevī pa druskai no katra iepriekšminētā attiecību veida. Labprātīgu ziedošanos un saimnieka vadību, darbošanos kopīgas lietas labā, otra darbības novērtējums un cieņa. Mīlestība šajās attiecībās ir visu laiku kopjams lauciņš. Garīgā pāra dalībnieki ļoti daudz laika pavada kopā. Šādās attiecībās viss katram piederošais ir kopmanta. Attiecību mērķis ir mainīt pašam savu dabu, ieradumus, pārliecības, mērķus un ideālus,iepazīt dienai nakti un naktij - dienu. Vienaldzība centienos un slinkus gara izauksmē ir drauds šīm attiecībām. Grūtākie ir pirmie 5 - 10 kopdzīves gadi.

Pats sev astrologs

 Mana pārliecība, domājot par cilvēku savstarpējām attiecībām, ir jebkuru divu cilvēku attiecības ir iespējamas. jautājuma uzstādījumam būtu jābūt - kas ir attiecību pamats un kādi ir priekšnoteikumi attiecību veidošanai. Jo attiecības nepastāv pašas no sevis - tās ir jāveido. Tāpat kā dabā ir gadalaiki un mēs katrs piemērojam apģērbu laika apstākļiem, tāpat ir dažādu cilvēku dažādas attiecības, kuras diktē noteikti kosmiskie cikli. Es šoreiz piedāvāju pašiem atpazīt savas attiecības, balstoties uz zodiaka zīmi pēc Saules un ņemot vērā austrumu gada horoskopus, kuru pamats ir Jupitera 12 gadu cikls.
Zodiaka zīmju savstarpējā mijiedarbība

 Lai gūtu izpratni par divu personu attiecību pamatu, šinī gadījumā Jums vajadzīgs zināt sava un partnera zodiaka zīme pēc Saules. Mazas nianses iespējamas, ja persona dzimusi tuvu Zodiaka zīmju maiņai vai dzimšanas kartē ir spēcīgi izteikta cita zodiaka zīme. Pirmajā gadījumā - nāksies rēķināties arī ar daļējām izpausmēm, kas raksturīgas blakus esošai zīmei, bet kas arī ir prognozējams, līdz ar to iespējams pielāgoties. Otrajā gadījumā - Jūs vienkārši teiksiet - tas, kas šeit rakstīts, uz mūsu attiecībām ir pilnīgi garām - un Jūs meklēsit savu astrologu;-). Šo attiecību dimensiju Jūs sajutīsit jau mēneša ilgas komunikācijas laikā.

 Atskaites sistēma: 1. zīme ir jūsu pašu zodiaka zīme, otrā zīme ir zodiaka zīme, kura seko aiz Jums kalendārā. Tātad - ja esi Jaunava, tad 1.zīme ir cita Jaunava, otrā zīme - Svari un  tā tālāk. Savukārt, ja esi Mežāzis, tad 1.zīme ir Mežāzis, otrā - Ūdensvīrs u.t.t.

 • 1. zīme - SPOGUĻATTĒLS Cilvēks Jūsu pašu zodiaka zīmē. Pirmajā brīdī līdzīgs pievelk līdzīgu, daudz kopīgu iezīmju. Tomēr nākošā sajūta ir atgrūšanās. Un pēc tam ir iespējamas noturīgas garīgas saites. Jo patiesāks un atklātāks ir cilvēks pats pret sevi, jo harmoniskāk, radošāk viņš veido attiecībās ar savas zodiaka zīmes pārstāvjiem. 
  Ja Jūs bieži strīdaties ar savas zodiaka zīmes pārstāvjiem, attiecības šķiet garlaicīgas, bet partneris - kategorisks un skarbs, ir pienācis laiks meklēt dialogu pašam ar sevi.
 • Zīme - MANTISKAIS AVOTS Šī sektora pārstāvji atstāj ietekmi uz Jūsu materiālo pasauli. Ja ar šo cilvēku veidojas labas attiecības vai pat dzīvojat ar viņu kopā, jums ir iespēja kopīgi veidot platformu uz kuras būvēt gaišu un nodrošinātu nākotni. Bet, ja aiz šīs zīmes ir atrodams Jūsu priekšnieks, tad esiet uzmanīgi. Viņa stingrā vadībā skrējienā pēc naudas jums nāksies aizmirst gan savu talantu, gan savas spējas un ar laiku pazudīsit rutīnā.
  Ja dzīvē nākas aizņemties no šī cilvēka naudu, atdodiet to pilnā apmērā un noteiktajā laikā.  
 • Zīme - SKOLOTĀJS Šajā Saules sektorā ir atrodami cilvēki, kuri ar lielāko prieku dalīsies ar Jums savās zināšanās un pieredzē. Arvien ir kas jauns, ko apspriest un šāds cilvēks ir arī labākais ceļabiedrs. Savienība ar viņu ir viegla un noturīga. Un viņa padomi ir zelta vērti.
  Ja attiecības ar šo partneri kļūst īpaši tuvas, tās pasliktināsies. Arī, ja šīs zīmes pārstāvis ir Jūsu dzīvesbiedrs, saglabājiet zināmu privātu dzīves telpu.
 • Zīme - DRAUGS Šis cilvēks palīdzēs uzturēt spēkā tradīcijas, mudinās Jūs domāt par mājām vai ģimeni. Ja šajā zīmē esat pats attiecībā pret citu cilvēku, tātad - 4.zīme citam cilvēkam, tad Jūs kā gādīga māte priekš sava bērna esat gatavs darīt visu, lai tikai viņš noteiktajā laikā būtu mājās. Gan vienā, gan otrā  gadījumā svarīgi, lai attiecības nebūtu virspusējas. Partnera vēlmes un griba Jums ir nozīmīga, tāpēc svarīgi, lai pamatjautājumos jūsu domas un vērtības saskanētu. 
  Ja vēlaties uzlabot attiecības ar ceturtās zīmes pārstāvjiem, centieties vairāk uzticēties.
 • Zīme - MĪĻĀKAIS Ir lieki uzskatīt, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir pienākums padarīt Jūsu dzīvi par vieniem vienīgiem svētkiem. Mīlestība ir ne tikai rozes, bet arī ērkšķi. Un šīs pasakas beigas būs laimīgas tikai tad, ja partneris sajutīs reālu varu pār savu Pelnrušķīti. Ja Jūs vēlaties pastāvēt uz savām tiesībām, tad Jūs gaida nopietna cīņa, kurā lielākais ieguvējs būs zaudētājs. Šajā pat sektorā ir arī cilvēki ar kuriem kopā ir brīnišķīgi izklaidēties, atpūsties un spēlēt spēles.
  Ja partnerim trūkst Jūsu gaidītās nopietnības, kļūstiet pats apburošs, vieglprātīgs un bezrūpīgs. Tas liks partnerim ieraudzīt Jūs citā gaismā.
 • Zīme - PRIEKŠNIEKS vai PADOTAIS Ja šis cilvēks par Jums rūpējas, tad tikai pienākuma pēc. Ja komandē, tad prasa pilnīgu pakļaušanos. Šī cilvēka pozitīvā puse ir tā, ka viņš reaģē uz visām Jūsu vajadzībām un prasībām, kā arī nopietni uztver visus Jūsu darbus. No šī cilvēka iespējams sagaidīt palīdzību karjeras jomā.
  Ja viņš Jūsu labā paveicis patiešām ko būtisku, tad visticamāk liks saprast, ka būtu labi to atmaksāt. Un ne jau ar pliku "paldies".
 • Zīme - OTRĀ PUSĪTE Šis cilvēks ir Jūsu otrā puse. Viņā Jūs atradīsiet to, kas sevī pietrūkst. Kopā jūs spējat paveikt patiešām lielas lietas un atrisināt visnopietnākās problēmas. Attiecības ir viens vesels kā diena un nakts, kā vīrietis un sieviete. Labas sadarbības priekšnosacījums ir līdzīgs sociālais un garīgais pamats
   Ja bieži apstrīdēsit viņa viedokli, viņš ātri var kļūt par Jūsu ienaidnieku.
 • Zīme - KRITIĶIS Iespējams Jūs esat pamanījis, ka pēc saskarsmes ar šo cilvēku, Jums zūd labais noskaņojums un mainās skats uz dzīvi. Bet ja šis cilvēks norāda uz Jūsu trūkumiem, tad dusmu vietā ieteicams izvēlēties pašaudzināšanu.
  Ja spēsit ar šīs zīmes pārstāvi nodibināt patiesi labas attiecības, Jūs gaida pārsteigums - daudz naudas vai daudz mīlestības. Šis cilvēks Jums var palīdzēt materiāli un/vai kļūt par brīnišķīgu mīļāko.
 • Zīme - GARĪGAIS AIZBILDNIS Viegla saskarsme un komunikācija. Īstais cilvēks, kuram piezvanīt, spēlējot Dzīves "Gribi būt miljonārs?" Esiet pacietīgi un entuziasma pilni apgūstot šī cilvēka Jums sniegtās mācības. Jums no viņa ir ko mācīties. 
  Ja šīs zīmes pārstāvis ir pārlieku pļāpīgs, tad Jūsu priekšā ir viltus pravietis un neko būtisku no viņa negūsit.
 • Zīme - PROVOKATORS Viņš nostāda Jūs karmiskas izvēles priekšā - kuru no ceļiem izvēlēties, rīkotie tūlīt vai nogaidīt. Ja izdarīsiet pareizo izvēli  - piedzīvosit karjeras kāpumu. Desmitās zīmes pārstāvis (it īpaši, ja viņš ir vecāks par Jums) provocē un pat izraisa Jūsu personā dusmas tikai ar vienu mērķi - lai Jūs nesēdētu uz vietas, bet sasniegtu dzīvē panākumus. 
  Ja vecāks esat Jūs - tad demitās zīmes pārstāvis nekad neatteiks Jums palīdzību.
 • Zīme -  LABS PAZIŅA Ar viņu jautri atpūsties un viegli sadarboties. Reizēm nogurdina viņam vienmēr apkārt esošais pūlis, ar kuru Jums, viņaprāt, noteikti jāiepazīstās un jāiedraudzējas.
  Ja Jums gaidāma ballīte, tad ejiet uz to kopā ar šīs zīmes pārstāvi, būs gan jautri, gan daudz jaunu kontaktu.
 • Zīme - BURVIS Caur šo cilvēku iespējams izzināt savu attieksmi pret noslēpumaino un nezināmo. Šis cilēks Jums palīdzēs atraisīt Jūsu slēptās spējas. Viņš zina Jūsu noskaņojumu un noslēpumus un reizēm mēdz ar to manipulēt. Var no sirdsdrauga kļūt par sirdsienaidnieku.
  Ja arī šis cilvēks Jūs pievelk kā ar magnētu, nav vērts viņa izdevīguma dēļ ziedot savas intereses. Viņa uzdevums Jūsu dzīvē ir izzināt un  darīt Jums pašam saredzamus Jūsu zemapziņas procesus un motivāciju, bet uz veikalu pēc maizītēm, lai dodas pats.

galerija