latvijaspirts.lv
      
2020. gada 24. janvāris
Atgriezties uz sākuma lapu>>>
Velnalas pirts
Viesu māja ar pirti
Viesību nams
Ģimenes mājas
Ķermeņa un gara komunikācija
Ar skaļu brēcienu dīķī iekšā – Līgo!
Veselīgs darbdienas vakars

ATPŪTAS KOMPLEKSS "BRŪVERI"
Siguldas novads

T.: +371 29140036, 26092153, 67971250
E-pasts:  hotelbruveri@inbox.lv

www.hotelbruveri.lv

Pirtnieku vasaras festivāls
 Bruveros, 2009
FOTO galerija >>>

Strādā pirtnieks
Igors Krutjakovs
T.: 22315540

Velnalas pirts


Veselības pirts  ar atpūtas telpu līdz 10 personām.

 


 


Ekoloģiski bagātajā un enerģētiskajā vietā uz uguns āderes no pamatīgiem baļķiem celta latviskā stilā iekārtota zāļu pirts – tieši tāda ir Velna alas pirts. Atšķirībā no daudzām citām pirtīm un atpūtas vietām šajā ir gaidīti tikai pirts procedūru un pēršanās baudītāji, jo iedzeršana un burziņi nav savienojami ar īstām pirts procedūrām. Tādēļ Velna alas pirtij ir sava aura un smarža, kādu var sastapt senajās Latvijas lauku pirtīs.

 

 

Tējas dzeršanas rituāli (organismu attīrošas, stiprinošas un sviedrējošas tējas). 


Velna alas pirtij blakus ir plašs dīķis, kura ūdens daudzo pazemes avotu dēļ ir īpaši dzidrs un dzīvs. Ienirstot tajā, gan ziemā, gan vasarā var sajust īpašu svaigumu. Pirts procedūru neatņemama sastāvdaļa ir tējas dzeršana. Tās ir īpašas pirts tējas, ko varat nobaudīt „Brūveros”. Tās augušas Latvijas ekoloģiskajās pļavās un gatavotas no daudzām veselīgām zālītēm. Tās baudīt varat no māla traukiem.

 

 Pieejami arī pirtnieka pakalpojumi un vispārējā, ārstnieciskā un relaksējošā masāža. Miesas norūdīšana un procedūras ar ēteriskām eļļām. Ūdens procedūras.Pērtuvē kā pirts krāsns akmeņi izmantoti žadeīti.  Žadeīts ir unikāls pusdārgakmenis cilvēka labsajūtai! Lietojot akmeni pirtī, šajā karstuma piesātinātajā vidē, to pārlejot ar ūdeni, rodas ļoti viegls tvaiks, kas cilvēku noskaņo īpaši: sabalansē vielmaiņu šūnās un dziednieciski iedarbojas uz visu organismu. Lietpratēji uzskata, ka žadeīts ar savu enerģiju  izlīdzina bojātos cilvēka bioenerģētiskos laukus, izlādē negatīvās emocijas un noregulē arteriālo asinsspiedienu.

galerija